18 листопада 2017 року
Комісія з нагляду Комітет з програмних питань Комітет з регіональної політики Секретаріат Регіональні ради
Офіційні документи Персональний склад Річні плани та звіти Оголошення Матеріали засідань

Міністерство :: Нацрада з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІД :: Оголошення
Оголошення про збір пропозицій щодо кандидатур до персонального складу ГРЗ

Версія для друку

Міністерство охорони здоров'я України на виконання функції секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) інформує про збір пропозицій щодо кандидатур для участі в роботі Групи з розробки запиту України на фінансування програм з туберкульозу та ВІЛ до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – ГРЗ).

Збір пропозицій розпочато за результатами місії Глобального фонду для боротьби за СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний фонд), яку було здійснено у жовтні поточного року. У ході місії представниками Глобального фонду було поінформовано, що Україна є однією з країн Східної Європи, яка може претендувати на отримання гранту Глобального фонду на наступний трирічний період по завершенню фінансування діючих програм Глобального фонду в Україні. За інформацією, яку розміщено на офіційному сайті Глобального фонду, введено новий цикл фінансування на 2017-2018 роки, також визначено терміни подачі запитів на фінансування, відповідно до яких запит від України може бути подано 21 травня 2017 року.

Враховуючи це, за ініціативи МОЗ України проведено робочі зустрічі в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун, представників МОЗ України, а також Основних реципієнтів діючих грантів Глобального фонду та Комісії з нагляду Національної ради. За результатами робочих зустрічей запропоновано:

– Розпочати збір пропозицій до персонального складу ГРЗ.

– Визначити граничну чисельність персонального складу ГРЗ для її ефективного функціонування у складі не більше 15 осіб.

– Секретаріату Національної ради та Комісії з нагляду Національної ради здійснити збір пропозицій щодо кандидатур до персонального складу ГРЗ, відбір кандидатів відповідно до фахового досвіду, а також сформувати проект персонального складу ГРЗ для подання на затвердження Національною радою.

– Розробити Положення та графік роботи ГРЗ.

– Проект Персонального складу, Положення та графіку роботи ГРЗ подати на затвердження на черговому засіданні Національної ради, проведення якого попередньо заплановано на грудень 2016 року.

Враховуючи зазначене просимо надати пропозиції щодо кандидатур до складу ГРЗ (заповнена анкета, форма якої додається, та мотиваційний лист кандидата) до 9 грудня 2016 року на електрону адресу Секретаріату Національної ради: koroeva@moz.gov.ua.

Контактна особа: Короєва Ірина Миколаївна, тел.:066-086-50-66.

 Завантажити: tha_an_20161129_01dod.pdf ( 104.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка