17 жовтня 2017 року

Публікації
В Україні розпочала роботу Незалежна моніторингова місія ВООЗ з оцінки реагування на спалах поліомієліту в Україні

19.04.2016
 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

Незалежна моніторингова місія ВООЗ з оцінки реагування на спалах поліомієліту в Україні розпочала свою роботу. Експерти з різних країн світу зосередять увагу на епідеміологічному нагляді, а також діяльності владних структур та медичних працівників, спрямованій на збереження Україною статусу країни, вільної від поліомієліту.

Заступник Міністра охорони здоров`я України Ігор Перегінець зробив доповідь про епідемічну ситуацію в країні на даний момент. Він повідомив закордонним колегам про результати трьохраундової додаткової імунізації проти поліомієліту, що тривала в Україні з жовтня 2015 р. до лютого 2016 р. «За час проведення додаткової імунізації, із запланованих 3 798 258 дітей віком від 2 міс. до 10 років, отримали хоча б одну дозу ОПВ 3 423 803 дітей, що становить 90,1%», - повідомив Ігор Перегінець.

Також він зазначив, що важливою складовою в процесі боротьби зі спалахом було навчання медичних працівників, яке проводилось за підтримки міжнародних партнерів в усіх регіонах країни. Зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) провів ряд тренінгів для підвищення обізнаності лікарів в кожній області.

Результатом роботи місії стане висновок фахівців ВООЗ щодо того, чи вдалося зупинити циркуляцію вакцино спорідненого вірусу поліомієліту в Україні.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка