17 жовтня 2017 року
Новини Інформація для населення Інфографіка

Оперативна інформація :: Протидія поліомієліту :: Новини
Міжнародні посли закликають продовжити імунізацію проти поліомієліту в Україні і захистити українських дітей

15.03.2016

Посол Європейського Союзу, посли Канади і Франції оприлюднили Заяву, в які закликають продовжити вакцинацію дітей проти поліомієліту в Україні і захистити українську і світову спільноту від розповсюдження небезпечної хвороби.

Посол Європейського Союзу, посли Канади і Франції оприлюднили Заяву щодо захисту дітей України від хвороб, яким можна запобігти вакцинацією, в якій висловили занепокоєння низьким рівнем імунізації в Україні, що призвів до спалаху поліомієліту – небезпечної хвороби, що становить не лише національну, але й світову загрозу. Потенційне розповсюдження поліомієліту з України до інших країн, якщо імунізація не охопить відповідної кількості дітей, рекомендованої стандартами ВООЗ у відповідь на захворювання поліомієлітом, може перешкодити ліквідації поліомієліту у світі, – вважають вони.

Міжнародні посли закликали українське суспільство не розповсюджувати необ'єктивні та неправомірні чутки щодо якості вакцини, яка є підтвердженою на міжнародному рівні, не дозволити корупції і політиці стати на шляху громадського здоров'я та захисту українських дітей. Натомість докласти усіх зусиль, аби усі діти, які не отримали необхідної кількості доз ОПВ-вакцини, змогли отримати її якомога швидше і бути захищеними.

Текст Заяви додається (англомовний варіант). Переклад тексту Заяви українською мовою додається.

Прес-служба МОЗ України

 
Завантажити: pre_20160315_0_dod_eng.pdf ( 265.1 Kb ), pre_20160315_0_dod_ukr.pdf ( 130.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка