19 жовтня 2017 року
Оперативна інформація Новини Інформаційний бюлетень Центру грипу та ГРВІ Пам'ятка для населення Грип (інфографіка)

Оперативна інформація :: Грип :: Новини
Роз`яснення Міністерства охорони здоров`я України щодо препарату «Таміфлю», отриманого Україною у 2009 р.

29.01.2016
У відповідь на інформацію, яка поширюється народним депутатом України І. Сисоєнко, Міністерство охорони здоров`я інформує про наступне.

Доповідна записка, на яку посилається І. Сисоєнко на сторінці в соціальній мережі, є внутрішнім документом МОЗ України, носить інформативний характер і не є розпорядчим документом. На даний момент усі упаковки «Таміфлю» з невідповідним терміном придатності залишаються на складах ДП «Укрвакцина». Міністерство охорони здоров`я України відповідально ставиться до здоров`я українців, тому на початку року звернулося за гуманітарною допомогою і отримало від Литовського Уряду 2 443 упаковки антивірусного препарату «Таміфлю» та 32 645 препарату «Реленца» для специфічної терапії проти грипу.

Звертаємо увагу на некоректність тлумачення внутрішньої кореспонденції МОЗ України, неприпустимість втручання в роботу Міністерства та хибного тлумачення специфічної інформації не спеціалістами, що впливає на ухвалення рішень всередині Міністерства, формує нездорову атмосферу навколо державної інституції та ставить під сумнів наміри Міністерства забезпечити пацієнтів в повній мірі якісними ліками.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка