17 жовтня 2017 року

Публікації
Подяками та сертифікатами відзначили медиків за ефективне консультування питань імунізації, догляду за вагітними жінками та відповіді на спалах поліомієліту

29.12.2015
 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

За ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міністерства охорони здоров’я України, Агентства США з міжнародного розвитку USAID та Швейцарського бюро співробітництва в Україні 22-23 грудня у Києві відбулась конференція з міжнародною участю «Ефективне консультування з питань імунізації, догляду за вагітними жінками та відповіді на спалах поліомієліту».

У заході взяли участь понад 300 фахівців в галузях імунології, епідеміології, педіатрії з усієї України. В ході конференції підведені підсумки та розглянуті перспективи важливих проектів, що здійснюються за підтримки ЮНІСЕФ в Україні - «Ефективне консультування вагітних спеціалістами загальної практики на первинному рівні надання медичної допомоги», «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері та дитини», «Ефективне консультування з питань імунопрофілактики та відповіді на спалах поліомієліту у 2015 році». Труднощами та перемогам на шляху їх реалізації в регіонах поділилися представники різних областей.

З досвідом побудови якісних комунікацій з питань імунізації, кризових комунікацій та медичного маркетингу ознайомили учасників конференції заступник генерального директора НТКУ Дар’я Юровська, координатор програми «Комунікації у сфері здоров’я» з Івано-Франківського НМУ Зоя Ціхонь, а також міжнародні експерти – Ідо Хадарі, директор зі зв’язків з громадськістю та взаємодії з урядом при Центрі з надання послуг з охорони здоров’я (Ізраїль) та Манфред С. Грін, лікар, кандидат наук, Школа громадського здоров'я Університету Хайфи (Ізраїль).

В роботі конференції взяли також участь Перший заступник Міністра охорони здоров’я України О. Павленко, заступник Міністра І.Перегінець та заступник Міністра – керівник апарату Р. Василишин.

В рамках конференції 264 медики з усієї України були нагороджені подяками та сертифікатами «Національний тренер», «Обласний тренер», «Тренер» за допомогу в організації заходів та особистий внесок в поліпшення знань та навичок медичних працівників з питань ефективного консультування щодо вакцинації, догляду за вагітними жінками та відповіді на спалах поліомієліту.

Урочисте вручення відбулося за участі Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, заступників Міністра, Глави Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан, фахівців комунікативного супроводу програм Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Катерини Булавіної та Анни Суходольської.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка