20 листопада 2017 року

Публікації
Перспективи розвитку інформатизації охорони здоров’я обговорювалися під час міжнародного форуму Global Bio Medical Forum 2015 (GBF)

16.09.2015
 Збільшити ...

 Збільшити ...

10-11 вересня 2015року у м. Сеул Республіки Корея відбувся міжнародний форум Global Bio Medical Forum 2015 (GBF) та K-Hospital 2015.

Керівник ДЗ «Медичний центр телемедицини МОЗ України» Віталій Осташко взяв участь у заходах Форуму, а саме у двосторонніх зустрічах із представниками інших країн, на яких обговорювались питання можливої співпраці та перспектив розвитку інформатизації охорони здоров’я та впровадження телемедицини у діяльність медичних установ. Також відвідана виставка K-Hospital 2015, на якій були представлені інноваційні рішення корейських компаній для потреб охорони здоров’я.

В. Осташко презентував доповідь «Інформаційні технології в охороні здоров’я України» («Healthcare and IT technologies in Ukraine»), в якій представлена інформація щодо стану справ в Україні із розвитку інформаційних технологій в охороні здоров’я та перспектив впровадження телемедицини.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка