17 жовтня 2017 року

Публікації
Міністерство охорони здоров’я України та представництво Санофі в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння

29.05.2015
 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі та Генеральний директор представництва Санофі в Україні та Білорусі Жан-Поль Шоер підписали сьогодні Меморандум про взаєморозуміння з метою посилення співробітництва в напрямку покращення медичного обслуговування населення України.

Зокрема, Меморандум передбачає покращення якості лікування цукрового діабету у дітей та дорослих, покращення показників виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях, підтримку розвитку української системи охорони здоров’я в галузі діагностики рідкісних захворювань шляхом впровадження інноваційних методів діагностики, розвитку і популяризації фармако-економічного напряму в Україні.

«Основне завдання МОЗ України на сьогодні полягає у реформуванні системи охорони здоров’я з метою надання українським пацієнтам ширшого доступу до якісних лікарських засобів та медичних послуг; підвищенні рівня обізнаності суспільства про хвороби задля їх попередження та покращення показників ранньої діагностики. Ми підтримуємо активну позицію світових лідерів фармацевтичної галузі, які сприяють ефективному впровадженню реформ заради здоров’я та життя українських пацієнтів та прагнуть розширити спектр інноваційних ліків на українському ринку», - заявив Олександр Квіташвілі.

Жан-Поль Шоер у свою чергу запевнив у підтримці прагнення МОЗ України змінити українську систему охорони здоров’я на краще. «Санофі має багаторічний досвід та готовність ділитися ним з українською владою. Ми впевнені, що разом зможемо внести позитивні зміни у систему охорони здоров’я, щоб українці отримували кращий доступ до лікування і підтримували здоров’я», - наголосив він.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння передувало урочистій церемонії нагородження переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнків серед дітей з діабетом – соціального проекту, ініційованого Санофі в Україні. Під час підписання Меморандуму у присутності дітей-переможців Конкурсу сторони взяли на себе спільне зобов’язання об’єднати зусилля задля покращення якості життя пацієнтів.

У заході також взяли участь Його Високоповажність Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ален Ремі та Старший віце-президент з корпоративної соціальної відповідальності Санофі Жиль Лерно, що демонструє високий рівень підтримки та розуміння міжнародною спільнотою важливості такої співпраці.

Нагадаємо, співпраця МОЗ України та Санофі в Україні розпочалася в 2011 р., і офіційно закріплена в Меморандумі на наступні три роки демонструє готовність сторін до об’єднання зусиль для поліпшення якості лікування та пошуку рішень для задоволення потреб пацієнтів.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка