20 листопада 2017 року

Публікації
Cоціальна акція «Шлях до здорового життя!»

09.07.2014
 Збільшити ...

 Збільшити ...

З 7 липня на Театральній площі міста Луцька проходить соціальна акція щодо визначення ризиків захворюваності на серцево-судинні патології. Акція проходить за сприяння управління охорони здоров’я облдержадміністрації в рамках програми «Волинькард».

Жителі та гості міста мають можливість безкоштовно обстежитися та отримати консультацію лікаря. Медичні працівники всім бажаючим вимірюють артеріальний тиск, визначають індекс маси тіла, проводять забір крові на визначення рівня холестерину та цукру.

Основною причиною передчасної смерті серед населення України є хвороби серцево-судинної системи, особливо ішемічна хвороба серця та ішемічний інсульт. Смертність від цих хвороб є в кілька разів вищою, ніж у країнах Європи та перевищує 60%. Щорічно виявляється близько 2 млн. нових хворих з цією патологією, з них кожен другий – працездатного віку. Лікарі вважають, що три чверті всіх смертей можна попередити за допомогою відповідних змін способу життя.

Лікарі наголошують, що хворобу краще попередити, аніж її лікувати. Витративши декілька хвилин свого часу, можна визначити основні фактори ризику виникнення атеросклерозу судин і пов’язаних з ним захворювань.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка