17 жовтня 2017 року

Публікації
Уточнена інформація щодо кількості постраждалих у Донецькій і Луганській областях

11.06.2014
Від початку протистоянь на Сході України по теперішній час за даними Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА в Донецькій області загинуло 225 осіб (підтверджено висновком бюро судово-медичної експертизи). З них 8 жінок. Також є попередня інформація про загибель двох дітей. За медичною допомогою приводу поранень звернулось 576, нині на стаціонарному лікуванні знаходиться 150 осіб, із них 1 дитина віком 14 років. Припинило своє функціонування 10 закладів охорони здоров’я.

За даними Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА, від початку протистоянь на Сході України по теперішній час, в Луганській області загинуло 45 осіб (підтверджено висновком бюро судово-медичної експертизи). З них 7 жінок. Загалом постраждало 137 осіб.

Довідка

Уточнюємо інформацію, надану Міністром охорони здоров’я Олегом Мусієм під час брифінгу перед засіданням Уряду 11 червня 2014 року. Наведена інформація щодо смерті 14 дітей стосується дітей до 1 року, які померли з початку червня 2014 року в Донецькій області від захворювань, не пов’язаних зі збройним протистоянням.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка