17 жовтня 2017 року

Публікації
Саме серед молоді важливе пропагування здорового харчування та профілактики діабету

27.03.2014
 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

На цьому під час зустрічі з представниками компанії «Санофі-Авентіс Україна» наголосив Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій.

Він подякував генеральному директору компанії Жану-Полю Шоєру за те, що «Санофі-Авентіс Україна» був одним із перших виробників інсулінів, що погодилися на пропозицію Міністерства зафіксувати ціни на ці ліки.

За словами Жана-Поля Шоєра, його вразили позитивні зрушення в українській сфері охорони здоров’я, які відбулися за дуже короткий термін та запевнив Олега Мусія, що «Санофі-Авентіс Україна» завжди підтримуватиме українську медичну спільноту в її благочинній місії.

Під час зустрічі Жан-Поль Шоєр виклав своє бачення подальшої співпраці компанії та МОЗ України. Зокрема, він запропонував підтримати популяризацію освітнього проекту по навчанню хворих на діабет, які мають ускладнення, як ефективно боротися з цією хворобою. Також пан Шоєр вбачає ґрунтовне партнерство з МОЗ України в подоланні онкологічних та орфанних захворювань, епілепсії, діабету та в сфері імунопрофілактики, основи якого викладені в Меморандумі про взаєморозуміння, який він запропонував розглянути та підписати обом сторонам.

Особливу увагу Жан-Поль Шоєр акцентував на знятті адміністративних бар’єрів, що обмежують застосування дітьми, хворими на діабет, аналогових інсулінів.

«Пацієнти самі мають вирішували, якого якісного рівня терапію їм отримати. Тому наша компанія готова знизити вартість на таку групу інсулінів ще на 12% від того рівня, що було зафіксовано у відповідному Меморандумі, - щоб зробити їх більш доступними для українських пацієнтів, зокрема для дітей та вагітних» - запевнив Жан-Поль Шоєр.

Олег Мусій погодився із співрозмовником та зазначив, що нещодавно прийнята Урядом Постанова Кабінету Міністрів України № 73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» якраз забезпечує вільний доступ українських громадян до таких ліків та фактично розблокувала постачання інсулінів для потреб хворих на діабет. Цей документ, на переконання Міністра, також відкриває нові можливості та рівні умови участі в прозорих державних закупівлях всім, без виключення, виробникам інсулінів.

Олег Мусій також подякував колективу компанії «Санофі-Авентіс Україна» за високий рівень соціальної відповідальності, що виражається в проведенні ряду освітніх та благодійних проектів та зазначив, що варто також звернути увагу на пропагування серед молоді здорового харчування та профілактики діабету.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка