18 листопада 2017 року

Ліки для гіпертоніків
Головний терапевт МОЗ України проінспектував виконання пілотного проекту з гіпертонії у Чернівцях

12.11.2013
 Збільшити ...

Із робочим візитом Чернівці відвідав позаштатний терапевт Міністерства охорони здоров’я України Василь Нетяженко. Метою візиту було ознайомлення зі станом реалізації в області пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб із гіпертонічною хворобою.

«Пілотний проект не є якоюсь тимчасовою акцією. Він діятиме до запровадження в Україні страхової медицини, тому покликаний навчити людей дбати про своє здоров’я і не займатися самолікуванням задля зниження показників серцево-судинних захворювань, за рівнем яких Україна лідирує у Європі», – відзначив Василь Нетяженко.

За його словами, протягом дії проекту вже наявні певні позитивні зрушення, зокрема, виявлення хворих на гіпертонію та зменшення кількості важких ускладнень від неї.

Під час перебування на Буковині Василь Нетяженко поспілкувався з керівництвом департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА і Буковинського державного медичного університету, відвідав поліклінічні заклади й аптеки Чернівців, де проінспектував виконання пілотного проекту та провів навчальний семінар для медпрацівників області.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка