18 листопада 2017 року

Ліки для гіпертоніків
Херсонська область отримала понад три мільйони гривень субвенції для відшкодування вартості ліків для гіпертоніків

06.11.2013
 Збільшити ...

 Збільшити ...

 Збільшити ...

«Наше завдання полягає у створенні усіх необхідних умов для отримання медикаментів кожній людині, яка їх потребує», – зазначила під час розширеної наради заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко.

Участь у зібранні взяли представники керівництва міського самоврядування та районних державних адміністрацій, головні лікарі центральних районних і міських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, керівник Державної служби лікарських засобів у Херсонській області та його заступники, завідувачі аптечних закладів.

Під час наради розглянули питання з розширення мережі комунальних аптечних закладів в області та тих аптек, які беруть участь у реалізації пілотного проекту щодо державного регулювання цін на медичні препарати для лікування осіб із гіпертонічною хворобою, актуальні питання здійснення господарської діяльності закладами охорони здоров'я в частині обігу лікарських засобів та стан дотримання вимог законодавства щодо якості ліків.

Поширення мережі аптек, які прийматимуть участь у цьому проекті, дозволить забезпечити усіх мешканців області лікуванням та освоїти кошти, виділені на вказані цілі. З наявних на Херсонщині 494 аптечних закладів, у проекті задіяно 213 аптек (43,12%). Зазначений проект надасть можливість хворим отримати значну підтримку з боку держави для лікування гіпертонії.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Ліна Бондарева під час своєї доповіді зазначила, що на 2013 рік область отримала субвенцію для здійснення часткового відшкодування вартості лікарських засобів на 4522,7 тис. грн, відповідно до планових призначень на сьогоднішній день надійшло фінансування за січень–жовтень поточного року у сумі 3322,7 тис. грн.

Підводячи підсумки наради, Ганна Понамаренко наголосила: «У медичній сфері триває робота з подальшого впровадження реформ, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем, важливою складовою яких є створення умов для забезпечення населення доступними і якісними лікарськими засобами».

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка