18 листопада 2017 року

Ліки для гіпертоніків
На Хмельниччині обговорили реалізацію пілотного проекту з гіпертонії

23.10.2013
Чергове засідання робочої групи при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької ОДА, яке відбулося 21 жовтня, було присвячене реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Керівники медичних закладів Білогірського, Деражнянського, Новоушицького, Славутського районів та заступник начальника Кам`янець-Подільського міського управління охорони здоров’я під головуванням директора Департаменту Наталії Свестун та за участі її заступників Тетяни Косовської і Наталії Федів, головного терапевта ДОЗ ХОДА Віктора Васильківського та начальника Державної служби з лікарських засобів у Хмельницькій області Ігоря Мілінчука обговорили механізм огляду хворих на гіпертонію та відпуск їм лікарських засобів у віддалених від райцентру селах. При цьому посадовці наголошували на чіткому дотриманні лише рецептурного відпуску гіпотензивних препаратів.

Головний лікар Білогірської центральної районної лікарні Валентин Навроцький запропонував координувати роботу медиків із працівниками аптечної мережі. Головний терапевт ДОЗ ОДА Віктор Васильківський порекомендував залучати представників аптек до участі у щотижневих оперативних нарадах. У такий спосіб лікарі знатимуть про наявність гіпотензивних препаратів у продажу.

Доповідачі запропонували більш широко висвітлювати реалізацію пілотного проекту з гіпертонії у місцевих та загальнодержавних засобах масової інформації.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка