18 листопада 2017 року

Ліки для гіпертоніків
На спеціальну «гарячу лінію» МОЗ України з питань серцево-судинних захворювань звернулось близько півсотні громадян

29.09.2013
На «гарячій лінії» Міністерства охорони здоров’я України в рамках Всеукраїнського тижня серця діяли додаткові канали зв’язку, на яких фахівці НМУ ім. О.О. Богомольця консультували громадян з питань, що стосувалися серцево-судинних захворювань.

За словами доцента кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця Тетяни Мальчевської, дозвонювачів цікавили в основному консультативні поради щодо лікування гіпертонії, аритмії, дії тих чи інших антигіпертензивних препаратів, а також можливості їх придбання за зниженими цінами відповідно Пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію. Також більшість громадян, в основному люди літнього віку, висловили побажання щодо виписування лікарями рецептурних листків на більш тривалий термін, а також забезпечення відповідними препаратами працівників карет швидкої медичної допомоги.

Загалом, кваліфіковані поради та рекомендації лікарі надали близько півсотні громадянам різного віку з різних куточків України.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка