8 лютого 2016 року
Новини Оголошення та анонси Прес-центр

Прес-релізи, новини та оголошення :: Новини
Олександрівська клінічна лікарня м. Києва працює у звичайному режимі

30.05.2012

Як повідомляє головне управління охорони здоров’я КМДА станом на 30 травня 2012 року Олександрівська клінічна лікарня м. Києва працює у звичайному режимі. Позапланової виписки чи переведення хворих у інші медичні заклади міста не передбачається.

Також, наразі, не припинено госпіталізацію ургентних та планових хворих.

Олександрівська лікарня м. Києва визначена як один з медичних закладів, що під час проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 надаватиме медичну допомогу як українським громадянам, так і іноземним гостям.

На час проведення футбольних матчів чемпіонату Євро 2012 для обслуговування пацієнтів на базі Олександрівської лікарні додатково розгорнуто травматологічний пункт, створено приймально-діагностичне відділення, відкрито інфекційний корпус тощо.

Під час проведення Чемпіонату Європи з Футболу 2012 госпіталізація планових пацієнтів, що страждають на кардіологічні та хірургічні захворювання проводитиметься в інші багатопрофільні лікарні міста.

Інформація щодо дострокової виписки чи переведення хворих, що зараз знаходяться на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні міста Києва, не відповідає дійсності.

Прес-служба МОЗ України


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка