18 листопада 2017 року
Проекти документів СДГ План-графік реалізації реформи медичного обслуговування Екстрена медична допомога Відповіді на питання Задати питання
Інформаційний супровід реформ Методичні рекомендації та інші методичні матеріали Склад та план засідань робочої групи Протоколи засідань робочої групи Проекти законодавчих актів для обговорення
Експеримент у пілотних регіонах Національний проект "Нове життя" Кращий вітчизняний досвід Законодавче забезпечення Реакція на публікації у ЗМІ

Реформа медичного обслуговування :: Реакція на публікації у ЗМІ
Олександрівська клінічна лікарня м. Києва працює у звичайному режимі

30.05.2012

Як повідомляє головне управління охорони здоров’я КМДА станом на 30 травня 2012 року Олександрівська клінічна лікарня м. Києва працює у звичайному режимі. Позапланової виписки чи переведення хворих у інші медичні заклади міста не передбачається.

Також, наразі, не припинено госпіталізацію ургентних та планових хворих.

Олександрівська лікарня м. Києва визначена як один з медичних закладів, що під час проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 надаватиме медичну допомогу як українським громадянам, так і іноземним гостям.

На час проведення футбольних матчів чемпіонату Євро 2012 для обслуговування пацієнтів на базі Олександрівської лікарні додатково розгорнуто травматологічний пункт, створено приймально-діагностичне відділення, відкрито інфекційний корпус тощо.

Під час проведення Чемпіонату Європи з Футболу 2012 госпіталізація планових пацієнтів, що страждають на кардіологічні та хірургічні захворювання проводитиметься в інші багатопрофільні лікарні міста.

Інформація щодо дострокової виписки чи переведення хворих, що зараз знаходяться на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні міста Києва, не відповідає дійсності.

Прес-служба МОЗ України Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка