23 жовтня 2016 року
Порядок проведення консультацій з громадськістю Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю Звіти
Публічні громадські обговорення Контактні дані структурного підрозділу, відповідального за взаємодію з громадськістю Регуляторна політика
Електронні консультації з громадськістю - Проекти на обговоренні Електронні консультації з громадськістю - Проекти, що пройшли обговорення Урядовий сайт "Громадянське суспільство і влада"

Зв'язки з громадськістю :: Консультації з громадськістю
Електронні консультації з громадськістю - Проекти на обговоренні

Проведення електронних консультацій з громадськістю в Міністерстві охорони здоров'я України здійснюється шляхом публікації проектів нормативних документів на офіційному веб-сайті МОЗ України та урядовому веб-сайті "Громадянське суспільство і влада", відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.06.2009 р. № 469 "Про проведення електронних консультацій з громадськістю"

21.10.2016. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії розвитку національної системи крові"

20.10.2016. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Національної служби здоров'я України"

07.10.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про визнання такими, що втратили чинність, наказів Міністерства охорони здоров'я України з питань державної реєстрації медичної техніки та виробів медичного призначення"

06.10.2016. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ"

05.10.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Методики розрахунку потреби у препаратах замісної підтримувальної терапії для лікування осіб, хворих на психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання опіоїдів"

05.10.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження шаблонів електронних документів, які подаються до Міністерства охорони здоров'я України для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та..."

03.10.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про встановлення медико-біологічних та соціально-психологічних показань для зміни (корекції) статевої належності та затвердження форми первинної облікової документації"

30.09.2016. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про запровадження механізму повного / часткового відшкодування лікарських засобів"

30.09.2016. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 2011 р. № 19"

30.09.2016. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про референтне ціноутворення на лікарські засоби"

27.09.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Положення про здійснення відбору лікарських засобів для внесення до Національного переліку основних лікарських засобів"

27.09.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Положення про експертний комітет з відбору та використання основних лікарських засобів"

26.09.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження уніфікованої форми акта, складеного за результатами проведення планової (позапланової) перевірки суб'єктів господарської діяльності з медичної практики"


Сторінка: [1]
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка