28 травня 2016 року
Порядок проведення консультацій з громадськістю Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю Звіти
Публічні громадські обговорення Контактні дані структурного підрозділу, відповідального за взаємодію з громадськістю Регуляторна політика
Електронні консультації з громадськістю - Проекти на обговоренні Електронні консультації з громадськістю - Проекти, що пройшли обговорення Урядовий сайт "Громадянське суспільство і влада"

Зв'язки з громадськістю :: Консультації з громадськістю
Електронні консультації з громадськістю - Проекти на обговоренні

Проведення електронних консультацій з громадськістю в Міністерстві охорони здоров'я України здійснюється шляхом публікації проектів нормативних документів на офіційному веб-сайті МОЗ України та урядовому веб-сайті "Громадянське суспільство і влада", відповідно до вимог наказу МОЗ України від 26.06.2009 р. № 469 "Про проведення електронних консультацій з громадськістю"

26.05.2016. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про референтне ціноутворення на лікарські засоби"

26.05.2016. Проект наказу МОЗ України "Про дотримання прав пацієнтів та забезпечення доступу членів сім'ї до дитини, що перебуває на стаціонарному лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії" станом на 26.05.2016

23.05.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при вітряній віспі"

17.05.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при нудоті та блюванні під час вагітності"

17.05.2016. Проект спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства юстиції України "Про затвердження Порядку взаємодії закладів охорони здоров'я, органів та підрозділів Національної поліції, слідчих ..."

13.05.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при тромбоемболії легеневої артерії"

13.05.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при кольках у немовлят"

05.05.2016. Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Порядку проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін..."

05.05.2016. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я України"

04.05.2016. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року та затвердження Плану заходів щодо ..."


Сторінка: [1]
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка