19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 19.09.2012 № 721 "Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.09.2012 N 721
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік

З метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК ДБ 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямком "Централізовані заходи боротьби із захворюванням на туберкульоз" та відповідно до Протоколу засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України від 25.07.2012 № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозних препаратів для лікування туберкульозу, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК ДБ 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямком "Централізовані заходи боротьби із захворюванням на туберкульоз" (далі - Протитуберкульозні препарати І та ІІ ряду), що додається.

2. Відділу внутрішнього аудиту Міністерства охорони здоров'я спільно з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань забезпечити організацію контролю за цільовим використанням у регіонах Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду.

3. Генеральному директору Державного українського об'єднання "Політехмед" (далі - ДУО "Політехмед") забезпечити:

3.1. Отримання та організацію поставки Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду в регіони згідно з розподілом, затвердженим цим наказом;

3.2. Подання щомісяця до 15 числа до Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель інформації про виконання поставок антиретровірусних препаратів у регіони.

4. Визначити Державний заклад "Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом Міністерства охорони здоров'я України" відповідальним за моніторинг використання Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду у регіонах.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь (управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність за розподіл Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду до закладів охорони здоров'я, контроль за їх збереженням, раціональним використанням та проведенням інвентаризації залишків;

5.2. Подання щомісяця, до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДУО "Політехмед" актів списання Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я Толстанова О. К.

В.о. Міністра О. Толстанов

 Завантажити: dod721_2012.pdf ( 167.9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка