18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 03.08.2012 № 194-Адм "Про проведення перевірки виписування рецептів на лікарські засоби особам з гіпертонічною хворобою"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
03.08.2012 N 194-Адм
м.Київ
Про проведення перевірки виписування рецептів на лікарські засоби особам з гіпертонічною хворобою

Відповідно до пункту 3 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 року № 360 "Про затвердження Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків та вимог-замовлень" та з метою перевірки належного виконання підпункту 7 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою"

НАКАЗУЮ:

1. Утворити Комісію по проведенню перевірки виписування рецептів на лікарські засоби особам з гіпертонічною хворобою за наявністю показань на рецептурних бланках за формою 1 із зазначенням міжнародної непатентованої назви (далі - Комісія) у складі, що додається.

2. Комісії провести перевірку в строк з 8 серпня до 15 серпня 2012 року та 16 серпня 2012 року узагальнені матеріали подати до Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги.

3. Директору Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Хобзею М.К.про результати перевірки доповісти на апаратній нараді Міністерства охорони здоров'я України 16 серпня 2012 року.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим керівникам головних управлінь (управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити роботу Комісії.

5. Витрати по відрядженню віднести за основним місцем роботи.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р.В.БогатирьоваЗавантажити: 2012_194-Adm_dod.rar ( 7.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка