20 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 30.07.2012 № 574 "Про затвердження Концептуальних засад щодо створення системи надання комплексної допомоги дітям, хворим на рідкісні захворювання в Україні"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.07.2012 N 574
м.Київ
Про затвердження Концептуальних засад щодо створення системи надання комплексної допомоги дітям, хворим на рідкісні захворювання в Україні

На виконання підпункту 5 пункту 3 Плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 329-р, підпункту 4 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою реалізації державної політики стосовно забезпечення права на охорону здоров'я дітей з рідкісними захворюваннями

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Концептуальні засади щодо створення системи надання допомоги дітям, хворим на рідкісні захворювання в Україні (далі - Концептуальні засади), що додаються.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження в діяльність лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я положень Концептуальних засад.

3. Директору Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр
Р.В.БогатирьоваЗавантажити: N574_2012_dod_2.rar ( 8.2 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка