18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 12.07.2012 № 524 "Про розподіл препаратів для лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, у групах підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, закуплених за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом.."

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.07.2012 N 524
м.Київ
Про розподіл препаратів для лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, у групах підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, закуплених за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією

З метою реалізації Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, затвердженої Законом України від 19 лютого 2009 року № 1026-VI, та з метою раціонального і цільового використання препаратів для лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, у групах підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, закуплених за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в 2011 році, в рамках реалізації програми "Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл препаратів для лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом у групах підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, закуплених за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, (далі - препарати для лікування ІПСШ), що додається.

2. Визначити Державну установу "Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України" (далі - ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України") закладом - отримувачем, відповідальним за моніторинг і використання препаратів для лікування ІПСШ.

3. ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" створити резерв препаратів для лікування ІПСШ.

4. Директору ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України", відповідальній особі закладу - отримувача, забезпечити розподіл та видачу препаратів для лікування ІПСШ з резерву ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" згідно з додатковими потребами дерматовенерологічних закладів охорони здоров'я, центрів профілактики та боротьби зі СНІДом та інших лікувально-профілактичних закладів, які співпрацюють з неурядовими організаціями по забезпеченню доступу представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ до лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, в рамках впровадження програми "Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні".

5. Головним лікарям дерматовенерологічних закладів охорони здоров'я, центрів профілактики та боротьби зі СНІДом та інших лікувально-профілактичних закладів, які співпрацюють з неурядовими організаціями по забезпеченню доступу представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ до лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, в рамках впровадження програми "Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні" забезпечити:

5.1. Належне зберігання, персональну відповідальність за збереження і раціональне використання препаратів для лікування ІПСШ, а також контроль за повнотою відображення вартості отриманих медикаментів у фінансовій звітності, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 16.12.03 № 584 "Про затвердження Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах".

Термін: постійно

5.2. Цільове використання препаратів для лікування ІПСШ відповідно до нормативно-правової бази України.

Термін: постійно

5.3. Проведення інвентаризації препаратів для лікування ІПСШ, при отриманні їх від постачальника, та подання результатів до ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України".

Термін: 10 днів після отримання

5.4. Подання до ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" інформації про визначених по закладу осіб, відповідальних за зберігання та використання Препаратів для лікування ІПСШ (ПІБ, контактна інформація).

Термін: 10 днів після отримання

5.5. Інформування ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" про кількість Препаратів для лікування ІПСШ з граничним терміном придатності за три місяці до його закінчення.

Термін: постійно

5.6. Подання до ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" інформації про отримання, використання та залишки препаратів для лікування ІПСШ, в тому числі, щодо препаратів, отриманих за запитами з резерву ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України", відповідно до "Інформації про отримання, використання та залишки лікарських засобів, виробів медичного призначення, закуплених за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією" та "Інформації про проведення лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом", затверджених наказом МОЗ України від 10.08.2009 № 581.

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітнім

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Віце-прем'єр-міністр України
Міністр

Р.В.Богатирьова

ПОГОДЖЕНО

Голова Державної служби України

з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

та інших соціально небезпечних

захворювань

________________Т.А.Александріна

________________2012 рік


Завантантажити архів документаЗавантажити: 2012_524_dod.pdf ( 173.2 Kb ), NMOZ_12072012_n_524.rar ( 11.1 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка