18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Проект наказу МОЗ України "Порядок розрахунку граничного рівня оптово-відпускних цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою"

Версія для друку

Статус: Проект - архів

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
16.05.2012 N
м.Київ

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту Порядку
розрахунку граничного рівня оптово-відпускних цін
на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

Міністерство охорони здоров'я України повідомляє про оприлюднення проекту Порядку розрахунку граничного рівня оптово-відпускних цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою (далі - проект Порядку), який розроблено на виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» в рамках роботи робочої групи (штабу) з впровадження заходів стосовно реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, затвердженої наказом МОЗ України від 28.04.2012 № 321

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому або електронному вигляді до 30.05.2012 року на адресу:

ДП «Державний експертний центр МОЗ України» 01021, Київ, вул. Ушинського, 40, контактна особа: Думенко Т.М. тел. (044) 498-49-01, e-mail: public@pharma-center.kiev.ua

Державної служби з питань регуляторної політики та підприємництва 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua. та за телефоном/факсом: 498-43-01.


ПРОЕКТ

Про затвердження

Порядку розрахунку граничного рівня

оптово-відпускних цін на

лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та порівняльних (референтних цін) на такі засоби

 

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25квітня 2012 року № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою"

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок розрахунку граничного рівня оптово-відпускних цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та порівняльних (референтних цін) на такі засоби, що додається.

2. Управлінню розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р.М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Віце-прем'єр-міністр України -Міністр Р.В.БогатирьоваЗавантажити: proectdod__16052012.rar ( 23.7 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка