19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 11.01.2012 № 14 "Про розподіл розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному BАСТЕС MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бю..."

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.01.2012 N 14
м.Київ
Про розподіл розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному BАСТЕС MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік

На виконання п. 5 Додатку до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V (далі - Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз), відповідно до рішення Комітету з конкурсних торгів МОЗ України (протокол № 71 від 26.10.2011) щодо здійснення закупівлі розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному BАСТЕС MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному BАСТЕС MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік (далі - Розхідні матеріали), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Розхідних матеріалів.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. В.о. Генерального директора ДП "Укрвакцина" Дерновському А.В.забезпечити:

4.1. Прийняття Розхідних матеріалів відповідно до умов договору та своєчасну доставку до регіонів згідно з затвердженим розподілом.

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення інформації про виконання поставки Розхідних матеріалів.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Щомісячне, до 10 числа місяця, наступного за звітним, подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному BАСТЕС MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

5.2. Персональну відповідальність за розподіл розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному BАСТЕС MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік до закладів охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Міністр О.В.АніщенкоЗавантажити: N11012012n14dodatok.rar ( 6.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка