18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 11.01.2012 № 13 "Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.01.2012 N 13
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік

З метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" (Програми і централізовані заходи по боротьбі з туберкульозом), відповідно до рішення Комітету з конкурсних торгів МОЗ України (протокол № 88 від 12.12.2011)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2011 рік (далі - Протитуберкульозні препарати І та ІІ ряду) для закладів охорони здоров'я, що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. В. о. Генерального директора ДП "Укрвакцина" Дерновському А.В.забезпечити:

4..1. Прийняття Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду відповідно до умов договору;

4.2. Своєчасну доставку Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду до регіонів згідно з затвердженим розподілом.

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення інформації про виконання поставки Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

4.1. Щомісячне, до 10 числа місяця, наступного за звітним, подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

4.2. Персональну відповідальність за розподіл Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду до закладів охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Міністр О.В.АніщенкоЗавантажити: N11012011n13dodatok.rar ( 10.1 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка