18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 18.11.2011 № 805 "Про розподіл та раціональне використання в Україні вакцини БЦЖ SSI для профілактики туберкульозу, отриманої на безоплатній основі"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.11.2011 N 805
м.Київ
Про розподіл та раціональне використання в Україні вакцини БЦЖ SSI для профілактики туберкульозу, отриманої на безоплатній основі

Відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та з метою забезпечення вакциною БЦЖ SSI (Данія) для профілактики туберкульозу у дітей, отриманої на безоплатній основі,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл вакцини для профілактики туберкульозу живої, сухої, виробництва Данія Statens Serum Institute (БЦЖ SSI 1 фл. х 10 доз), далі - імунобіологічний препарат, для санітарно-епідеміологічних установ МОЗ України, отриманої на безоплатній основі, що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням громадського здоров'я та санітарно-епідемічного благополуччя населення забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах імунобіологічних препаратів, отриманих на безоплатній основі.

3. ДП "Укрвакцина" забезпечити:

3.1. Своєчасну доставку вакцини для профілактики туберкульозу живої, сухої, виробництва Данія Statens Serum Institute (БЦЖ SSI 1 фл. х 10 доз), у регіони з дотриманням оптимальних умов "холодового ланцюга" для зберігання та транспортування згідно з затвердженим розподілом.

3.2. Подання щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, до Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення інформації про фактичне використання імунобіологічного препарату.

4. Головним лікарям санітарно-епідеміологічних станцій Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, повітряному та залізничному транспорті, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

4.1. Своєчасний розподіл імунобіологічного препарату.

4.2. Персональну відповідальність за дотримання потреб при розподілі імунобіологічного препарату по закладах, а також збереження та раціональне використання.

4.3. Подання щомісяця до ДП "Укрвакцина" актів використання імунобіологічного препарату у термін до 15 числа, наступного за звітним місяцем.

5. У пункті 3.2. наказу МОЗ України від 27.09.2011 № 621 „Про розподіл та раціональне використання в Україні вакцини БЦЖ SSI для профілактики туберкульозу, отриманої на безоплатній основі" слово „централізовано" виключити.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

Міністр О.В.АніщенкоЗавантажити: N18112011n805dodatok.rar ( 4.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка