18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 15.08.2011 № 507 "Про затвердження комплексу показників для проведення оцінки стану реформування системи охорони здоров'я у пілотних регіонах"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
15.08.2011 N 507
м.Київ
Про затвердження комплексу показників для проведення оцінки стану реформування системи охорони здоров'я у пілотних регіонах

З метою реалізації Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві" та на виконання наказів Міністерства охорони здоров'я України від 28.07.2011 № 444 "Про затвердження переліку нормативно-правових актів, необхідних для реалізації Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві" та від 28.07.2011 № 448 "Про затвердження Плану заходів МОЗ України з виконання Протокольного рішення за результатами селекторної наради щодо експерименту з реформування системи охорони здоров'я у пілотних регіонах в рамках Комітету з економічних реформ від 8 липня 2011 року"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Показники, що надаються пілотними регіонами для проведення оцінки стану реформування системи охорони здоров'я згідно з додатком 1, та Комплекс показників для проведення оцінки стану реформування системи охорони здоров'я у пілотних регіонах згідно з додатком 2.

2. Управлінню охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації (Діденко Л. О.), Головному управлінню охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Гінзбург В. Г.), Головному управлінню охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації (Петряєвій О. Б.), Головному управлінню охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації (Мохорєву В. А.) подавати до ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" показники для проведення оцінки стану реформування системи охорони здоров'я у визначені терміни.

3. ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" (Слабкому Г. О.) забезпечити:
3.1. Узагальнення інформації, отриманої від Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації, головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій та Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації;
3.2. Проведення аналізу та моніторингу стану реформування системи охорони здоров'я у пілотних регіонах у визначені терміни.
3.3. Подання зведеної інформації до МОЗ України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Міністр О.В.АніщенкоЗавантажити: N150811n507dodatok.rar ( 27.4 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка