18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 20.05.2011 № 304 "Про затвердження Тимчасових методичних рекомендацій з визначення обсягів фінансування закладів охорони здоров'я за видами надання медичної допомоги у пілотних регіонах"

Версія для друку
Статус: Скасований
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.05.2011 N 304
м.Київ
Про затвердження Тимчасових методичних рекомендацій з визначення обсягів фінансування закладів охорони здоров'я за видами надання медичної допомоги у пілотних регіонах

На виконання Указу Президента України від 21 грудня 2010 року № 1154/2010 "Про заходи щодо забезпечення ефективності реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та з метою підготовки пропозицій щодо удосконалення Формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до державного бюджету) між державним та місцевими бюджетами, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 № 1149 "Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів", в частині розрахунку видатків на охорону здоров'я,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Тимчасові методичні рекомендації з визначення обсягів фінансування закладів охорони здоров'я за видами надання медичної допомоги у пілотних регіонах (далі - методичні рекомендації), що додаються.

2. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення та бухгалтерського обліку довести методичні рекомендації до відома начальників управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, головних управлінь охорони Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації.

3. Начальникам управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, головних управлінь охорони Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації надати інформацію щодо розподілу обсягу видатків на охорону здоров'я на первинну, швидку та вторинну медичну допомогу в розрізі міст обласного значення та районів, а також районів у м. Києві за звітом 2010 року та за планом 2011 року за вказаними методичними рекомендаціями за формами, що додаються.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я Копитова С.М.

В.о. Міністра О.В.АніщенкоЗавантажити: N20052011n304dodatok.rar ( 16.9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка