17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 28.03.2011 № 171 "Про створення Науково-експертної ради з питань оцінки реформ в охороні здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.03.2011 N 171
м.Київ

З метою науково-експертної оцінки формування та реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я, аналізу процесу реформ у медичній галузі на виконання доручення Першого віце-прем'єр-міністра України Клюєва А.П.від 07.02.2011 № 6042/0/1-11

НАКАЗУЮ:

1. Утворити Науково-експертну раду з питань оцінки реформ в охороні здоров'я Міністерства охорони здоров'я України (далі - Рада) як дорадчий орган та затвердити її склад, що додається.

2. Призначити Москаленка Віталія Федоровича головою Ради.

3. Голові Ради забезпечити організацію роботи Ради, залучати у встановленому порядку, у разі необхідності, до її роботи представників інших центральних органів виконавчої влади та міжнародних організацій.

4. Зосередити роботу Ради на аналізі стратегії розвитку галузі охорони здоров'я, її окремих напрямах, зокрема експертній оцінці реформи медичного обслуговування, проведенні експертизи проектів актів законодавства, у тому числі внесенні змін і доповнень до діючого законодавства, тощо.

5. Засідання Ради проводити за необхідності, проте не рідше одного разу в квартал.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр І.М.ЄмецьЗавантажити: N171dodatok.rar ( 4.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка