17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 02.03.2011 № 127 "Про затвердження примірних табелів оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення центральної районної (районної) та центральної міської (міської) лікарень"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.03.2011 N 127
м.Київ
Про затвердження примірних табелів оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення центральної районної (районної) та центральної міської (міської) лікарень

На виконання Програми економічних реформ України на 2010-2014 рр., з метою реалізації Основних концептуальних напрямків реформування системи охорони здоров'я, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 р. № 208 "Деякі питання удосконалення системи охорони здоров'я", забезпечення в системі МОЗ України умов реалізації діючих медичних технологій діагностики та лікування хвороб на вторинному рівні надання медичної допомоги

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Примірний табель оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення центральної районної (районної) лікарні, що додається.
1.2. Примірний табель оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення центральної міської (міської) лікарні, що додається.

2. Департаменту розвитку медичної допомоги (Хобзей М. К.) забезпечити доведення цього наказу до відома Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, (головних управлінь), управлінь охорони здоров'я обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази МОЗ від 19.08.2008 № 288-Адм "Про затвердження Примірного табеля оснащення медичним обладнанням та виробами медичного призначення центральної районної лікарні", від 19.08.2008 № 286-Адм "Про затвердження Табеля оснащення медичним обладнанням та виробами медичного призначення районної лікарні".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Аніщенка О. В.

Міністр І.М.ЄмецьЗавантажити: 127dodatok.rar ( 190.9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка