17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 02.02.2011 № 52 "Про затвердження Концепції подальшого розвитку перинатальної допомоги та плану реалізації заходів Концепції"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.02.2011 N 52
м.Київ
Про затвердження Концепції подальшого розвитку перинатальної допомоги та плану реалізації заходів Концепції

На виконання протокольного рішення від 16 вересня 2010 року за результатами наради під головуванням Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Акімової І. М., Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 р. № 1849, з метою покращення репродуктивного здоров'я населення, зниження рівня материнської, малюкової захворюваності і смертності та поліпшення якості надання медичних послуг вагітним, роділлям, та породіллям і новонародженим

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити:

1.1. Концепцію подальшого розвитку перинатальної допомоги (далі - Концепція), що додається.

1.2. План реалізації заходів Концепції подальшого розвитку перинатальної допомоги (далі - Заходи), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, ректорам вищих навчальних медичних закладів до- та післядипломної підготовки ІV рівня акредитації, директорам науково-дослідних установ Національної Академії медичних наук України, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити виконання плану реалізації Заходів.

2.2. Подавати інформацію про хід виконання заходів до Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення для узагальнення до 15 березня кожного року.

3. Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення готувати узагальнену інформацію про хід виконання Заходів для подання до Адміністрації Президента України до 1 квітня наступного за звітним року.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Аніщенка О. В.

Міністр І.М.ЄмецьЗавантажити: dod52_2011.rar ( 29.4 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка