18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 19.01.2011 № 17 "Про розподіл Алергену туберкульозного очищеного рідкого у стандартному розведенні для внутрішньошкірного застосування, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.01.2011 N 17
м.Київ
Про розподіл Алергену туберкульозного очищеного рідкого у стандартному розведенні для внутрішньошкірного застосування, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік

На виконання пунктів 3.2 та 3.3 Додатка до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V (далі - Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз), відповідно до рішення Комітету з конкурсних торгів МОЗ України від 17.11.2010 (протокол №17) та з метою раціонального і цільового використання Алергену туберкульозного очищеного рідкого у стандартному розведенні для внутрішньошкірного застосування, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл Алергену туберкульозного очищеного рідкого у стандартному розведенні для внутрішньошкірного застосування для закладів охорони здоров'я, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Туберкулін), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Туберкуліну.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" на виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.забезпечити:

4.1. Отримання та організацію поставки Туберкуліну для закладів охорони здоров'я по регіонах згідно з розподілом, затвердженим цим наказом.

4.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформацію про фактичне використання Туберкуліну.

Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Туберкуліну відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом Туберкуліну в заклади охорони здоров'я, контроль за його збереженням та раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Копитова С. М.

Міністр І.В.ЄмецьЗавантажити: N17dodatok.rar ( 4.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка