18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 30.11.2010 № 1049 "Про розподіл протитуберкульозного препарату Ізоніазид табл., 300 мг, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.11.2010 N 1049
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозного препарату Ізоніазид табл., 300 мг, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік

На виконання пункту 5 Додатку до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V (далі - Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз), відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 13.10.2010 (протокол №11) та з метою раціонального і цільового використання протитуберкульозного препарату Ізоніазид табл., 300 мг, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозного препарату Ізоніазид табл., 300 мг, для закладів охорони здоров'я, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Протитуберкульозний препарат Ізоніазид), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Протитуберкульозного препарату Ізоніазид.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити перерахування коштів по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", КПКВК 2301370 на виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.забезпечити:
4.1. Отримання та організацію поставки Протитуберкульозного препарату Ізоніазид для закладів охорони здоров'я по регіонах згідно з розподілом, затвердженим цим наказом;
4.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформацію про фактичне використання Протитуберкульозного препарату Ізоніазид.

Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Протитуберкульозного препарату Ізоніазид відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом Протитуберкульозного препарату Ізоніазид в заклади охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр З.М.МитникЗавантажити: N1049dodatok.rar ( 4.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка