18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 25.10.2010 № 910 "Про розподіл протитуберкульозних препаратів ІІ ряду для закладів охорони здоров'я, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.10.2010 N 910
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозних препаратів ІІ ряду для закладів охорони здоров'я, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік

На виконання пункту 5 Додатку до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V (далі - Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз), відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 29.09.2010 (протокол № 9) та з метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозних препаратів ІІ ряду для закладів охорони здоров'я, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Протитуберкульозні препарати), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Протитуберкульозних препаратів.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити перерахування коштів по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", КПКВК 2301370 на виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз на рахунки постачальників відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.забезпечити:
4.1. Отримання та організацію поставки Протитуберкульозних препаратів для закладів охорони здоров'я по регіонах згідно з розподілом, затвердженим цим наказом;
4.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформацію про фактичне використання Протитуберкульозних препаратів.

Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
4.1. Забезпечити подання до державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Протитуберкульозних препаратів відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

4.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом Протитуберкульозних препаратів в заклади охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр З.М.МитникЗавантажити: N910dodatok.rar ( 13 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка