18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 12.10.2010 № 861 "Про розподіл наборів калібраторів для аналізатора мікробіологічного автоматичного BD BACTEC 960 MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.10.2010 N 861
м.Київ
Про розподіл наборів калібраторів для аналізатора мікробіологічного автоматичного BD BACTEC 960 MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік

На виконання пункту 3 Додатку до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 02.09.2010 (протокол №37) та з метою раціонального і цільового використання наборів калібраторів для аналізатора мікробіологічного автоматичного BD BACTEC 960 MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл наборів калібраторів для аналізатора мікробіологічного автоматичного BD BACTEC 960 MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Набори калібраторів), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Наборів калібраторів.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити перерахування коштів по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", КПКВК 2301370 на виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.забезпечити:

4.1. Отримання та організацію поставки Наборів калібраторів для закладів охорони здоров'я по регіонах згідно з розподілом, затвердженим цим наказом;

4.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформацію про фактичне використання Наборів калібраторів.

Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської обласних, Головного управління охорони здоров'я Київської міської державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити подання до державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Наборів калібраторів відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом Наборів калібраторів в заклади охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр З.М.МитникЗавантажити: N861dodatok.rar ( 4.4 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка