18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 14.09.2010 № 777 "Про проведення місії з Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.09.2010 N 777
м.Київ
Про проведення місії з Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні

Відповідно до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз", на виконання пункту 6 рішення апаратної наради від 5 лютого 2010 року, з метою проведення незалежної оцінки Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках, затвердженої Законом України та написання концепції Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Програму місії з Комплексної зовнішнньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні за участю міжнародних експертів (далі - Програма місії, додається).

2. Голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам, Голові Державного департаменту України з питань виконання покарань (за згодою), директорам ДУ Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г.Яновського (за згодою), ДО "Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом МОЗ України", Українского центру профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України, Центральної референс лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу МОЗ України, ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика відрядити фахівців, які входять до групи експертів Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні відповідно до Програми місії.

3. Витрати по відрядженню фахівців віднести за рахунок Бюро ВООЗ в Україні (за згодою).

4. Голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам, Голові Державного департаменту України з питань виконання покарань (за згодою), директорам Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду, Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров'я, начальникам відділів міжнародних зв'язків та євроінтеграції, директорам Державного фармакологічного центру МОЗ України, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, ДП "Укрвакцина", ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Луганської, Київської, управлінь охорони здоровя Сумської, Кіровоградської, Миколаївської, Чернівецької, Волинської обласних державних адміністрацій та Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації сприяти роботі експертів місії з Комплексної зовнішнньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні відповідно до Програми місії.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Мiнiстр З.М.МитникЗавантажити: N777dodatok.rar ( 12.8 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка