19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 08.09.2010 № 760 "Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
08.09.2010 N 760
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік

На виконання п. 5 Додатку до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V (далі - Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз), відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 21.07.2010 (протокол №26) та з метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду для закладів охорони здоров'я, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Протитуберкульозні препарати І та ІІ ряду), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити перерахування коштів по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", КПКВК 2301370 на виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках на рахунок Постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О. В забезпечити:
4.1. Отримання та організацію поставки Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду для закладів і установ охорони здоров'я по регіонах згідно з розподілом, затвердженим цим наказом;
4.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформацію про фактичне використання Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду.

Термін: щоквартальну до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:
5.1. Забезпечити подання до державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом Протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду в заклади охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

В.о. Міністра С.А.Риженко


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка