18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 09.08.2010 № 662 "Про затвердження Розподілу комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами для закладів охорони здоров'я"

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
09.08.2010 N 662
м.Київ
Про затвердження Розподілу комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами для закладів охорони здоров'я

З метою приведення до фактичної потреби регіонів у комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами для закладів охорони здоров'я, наданих у якості гуманітарної допомоги Глобальним лікарським фондом у 2009 році, враховуючи листи заступника Міністра охорони здоров'я Автономної Республіки Крим від 28.05.2010 № 01/2346-1, начальника Головного управління охорони здоров'я Донецької обласної держадміністрації від 14.06.2010 № 01/112126, начальника державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина № 5" від 29.01.2010 № 7, позаштатного фтизіатра Управління охорони здоров'я Чернігівської облдержадміністрації від 07.07.2010 № 01-09/1139, Генерального директора Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" від 15.07.2010 №750,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами для закладів охорони здоров'я, науково-дослідних установ, Державного департаменту України з питань виконання покарань, наданих у якості гуманітарної допомоги Глобальним лікарським фондом у 2009 році, (далі-Розподіл) у редакції, що додається.

2. Затвердити форму звіту про споживання та залишки комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами, наданих у якості гуманітарної допомоги Глобальним лікарським фондом у 2009 році (додається).

3. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О.В.організувати доставку до регіонів та закладів охорони здоров'я комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами згідно з Розподілом.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, головним лікарям спеціалізованих санаторіїв МОЗ, спеціалізованих медико-санітарних частин, Генеральному директору Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит":

4.1. Забезпечити отримання комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами та контроль за їх використанням;

4.2. Забезпечити подання до Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам щомісячно до 15 числа місяця, наступного за звітним, звітів щодо використання та залишків комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами відповідно до затвердженої форми.

5. Запропонувати голові Державного департаменту України з питань виконання покарань, директорам ДУ "Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г.Яновського", ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського АМН України":

5.1. Забезпечити отримання комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами та контроль за їх використанням.

5.2. Взяти до уваги, що звіти щодо використання та залишків комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами відповідно до затвердженої форми, подаються до Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам щомісячно до 15 числа місяця, наступного за звітним.

6. Розподіл комбінованих протитуберкульозних препаратів з фіксованими дозами для закладів охорони здоров'я, спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ України, спеціалізованих медико-санітарних частин, Державного департаменту України з питань виконання покарань, ДУ "Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г.Яновського" та ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського АМН України", наданих у якості гуманітарної допомоги Глобальним лікарським фондом у 2009 році, затверджений заступником Міністра Бідним В.Г.03.02.2010 року вважати таким, що втратив чинність.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр охорони здоров`я України З.М.МитникЗавантажити: N662dodatok.rar ( 7.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка