17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 06.08.2010 № 660 "Про скасування наказів МОЗ, які підлягали державній реєстрації, але не зареєстровані в Міністерстві юстиції України"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
06.08.2010 N 660
м.Київ
Про скасування наказів МОЗ, які підлягали державній реєстрації, але не зареєстровані в Міністерстві юстиції України

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на виконання листа Міністерства юстиції України від 07.05.2010 № 24-24/58 "Щодо результатів перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів"

НАКАЗУЮ

1. Скасувати як такі, що підлягали державній реєстрації, але не зареєстровані в Міністерстві юстиції України, накази МОЗ згідно переліку, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів - головних розробників наказів МОЗ, скасованих пунктом 1 цього наказу, вжити термінових заходів, щодо розробки нормативно-правових актів МОЗ відповідно до вимог чинного законодавства з подальшою державною реєстрацією у Міністерстві юстиції України згідно з додатком 1.

3. Начальнику Управління справами (Бачинському В.Й) довести цей наказ до відома Міністра АР Крим, начальників управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівників урядових органів, що функціонують в системі МОЗ, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ, установ, підприємств та закладів, що належать до сфери управління МОЗ.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лазоришинця В. В.

Міністр охорони здоров`я України З.М.МитникЗавантажити: N660dodatok.rar ( 7.9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка