19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 26.07.2010 № 623 "Про розподіл ізоніазиду, таблетки по 0,1 г, закупленого за рахунок коштівДержавного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.07.2010 N 623
м.Київ
Про розподіл ізоніазиду, таблетки по 0,1 г, закупленого за рахунок коштівДержавного бюджету України на 2010 рік

На виконання п. 5 Додатку до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року № 648-V (далі - Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз), відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 30.06.2010 (протокол №23) та з метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів І ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл ізоніазиду, таблетки по 0,1 г, для закладів охорони здоров'я, закупленого за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Ізоніазиду 0,1), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Ізоніазиду 0,1.

3. Генеральному директору державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на виконання Загальнодержавної програми протидії захворювання на туберкульоз:

3.1. Забезпечити закупівлю Ізоніазиду 0,1.

3.2. Забезпечити організацію поставки Ізоніазиду 0,1 в регіони згідно із розподілом, затвердженим пунктом 1 цього наказу.

3.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: №2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", №7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку до звіту.

  Термін: щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

4.1. Забезпечити подання до державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Ізоніазиду 0,1 відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

  Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

4.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл Ізоніазиду 0,1 в заклади охорони здоров'я, контроль за його збереженням та раціональним використанням.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр охорони здоров`я України З.М.МитникЗавантажити: N623dodatok.rar ( 5.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка