18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ МОЗ України від 02.07.2010 № 525 "Про розподіл тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.07.2010 N 525
м.Київ
Про розподіл тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік

На виконання заходу 3.8 "Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках", затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 01.06.2010 (протокол №19) та з метою раціонального і цільового використання тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік (далі - Тести для ідентифікації мікобактерій туберкульозу), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу МОЗ України спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Тестів для ідентифікації мікобактерій туберкульозу.

3. Генеральному директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю Тестів для ідентифікації мікобактерій туберкульозу:

3.1. Забезпечити організацію закупівлі Тестів для ідентифікації мікобактерій туберкульозу згідно з рішенням Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол від 01.06.2010 №19) за кошти Державного бюджету України на 2010 рік;

3.2. Забезпечити організацію поставки Тестів для ідентифікації мікобактерій туберкульозу в регіони згідно із затвердженим розподілом.

3.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: № 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку до звіту.

Термін: щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

4.1. Забезпечити подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Тестів для ідентифікації мікобактерій туберкульозу відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

4.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом Тестів для ідентифікації мікобактерій туберкульозу в заклади охорони здоров'я, контроль за збереженням та раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих шляхом централізованого постачання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр З.М.МитникЗавантажити: N525dodatok.rar ( 6.6 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка