22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 29.09.2009 № 694 "Про затвердження рекомендованих табелів оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення структурних підрозділів закладів охорони здоров’я, які надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на туберкульоз, залеж

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.09.2009 N 694
м.Київ
Про затвердження рекомендованих табелів оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення структурних підрозділів закладів охорони здоров’я, які надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на туберкульоз, залежно від рівня надання медичної допомоги

На виконання рішення колегії МОЗ, введеного в дію наказом від 17.12.08 № 758 "Про введення в дію рішення Колегії МОЗ від 14.11.08 № 11/1 "Про ефективність заходів протидії туберкульозу", з метою забезпечення належною медичною допомогою хворих на туберкульоз

  НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Рекомендований табель оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення кабінетів поліклінічних відділень закладів охорони здоров'я, які надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на туберкульоз, залежно від рівня надання медичної допомоги (далі - табель оснащення, що додається):

Протитуберкульозний кабінет.

Дитячий протитуберкульозний кабінет.

Кабінет лікаря-рентгенолога протитуберкульозного диспансеру (туберкульозної лікарні).

1.2. Рекомендований табель оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення стаціонарних відділень протитуберкульозного диспансеру (туберкульозної лікарні) залежно від рівня надання медичної допомоги (далі - табель оснащення, що додається):

Терапевтичне (педіатричне) відділення.

Відділення променевої діагностики.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії.

Операційний блок.

Хірургічне відділення.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. При визначенні потреби в медичній техніці та виробах медичного призначення керуватися рекомендованими табелями оснащення, затвердженими цим наказом.

2.2. Врахувати, що меблі та витратні матеріали не входять до переліку, затвердженого цим наказом, і кількість їх визначається керівництвом лікувального закладу відповідно до потреби.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.КнязевичЗавантажити: dodN694.rar ( 19.4 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка