22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 17.08.2009 № 605 Про розподіл розхідних матеріалів для аналізаторів мікробіологічних автоматичних BD BACTEC MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.08.2009 N 605
м.Київ
Про розподіл розхідних матеріалів для аналізаторів мікробіологічних автоматичних BD BACTEC MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік

На виконання п. 3 додатку "Завдання і заходи на 2007-2011 роки з подолання епідемії туберкульозу" до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V, в частині проведення комплексної діагностики туберкульозу, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 07.07.2009 (протокол № 23) та з метою раціонального і цільового використання розхідних матеріалів для визначення мікобактерій туберкульозу та чутливості до протитуберкульозних препаратів на аналізаторі мікробіологічному автоматичному BD BACTEC MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл розхідних матеріалів для аналізаторів мікробіологічних автоматичних BD BACTEC MGIT, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік (далі - Розхідні матеріали для аналізатора BD BACTEC MGIT), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Розхідних матеріалів для аналізатора BD BACTEC MGIT.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки по бюджетній програмі "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих", КПКВК 2301370, на 2009 рік на рахунок одержувача бюджетних коштів Державного підприємства "Укрвакцина".

4. Генеральному Директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю Розхідних матеріалів для аналізатора BD BACTEC MGIT:

4.1. Забезпечити організацію закупівлі Витратних матеріалів для аналізатора BD BACTEC MGIT відповідно до умов проведеного тендера (протокол від 07.07.2009 №23) Постійним тендерним комітетом.

4.2. Забезпечити організацію поставки Розхідних матеріалів для аналізатора BD BACTEC MGIT в регіони згідно із затвердженим розподілом.

4.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності фінансові звіти за наступними формами: № 2 кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку до звіту.

Термін: щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управлінь охорони здоров'я Житомирської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації:

5.1. Забезпечити подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Розхідних матеріалів для аналізатора BD BACTEC MGIT відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіл Розхідних матеріалів для аналізатора BD BACTEC MGIT в заклади охорони здоров'я, контроль за їх збереженням та раціональним використанням.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. Міністра В.Г.БіднийЗавантажити: N605.rar ( 7.2 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка