17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 14.04.2009 № 245 "Про затвердження інструкцій щодо заповнення тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу, затверджений наказом МОЗ від 31.03.09 №199"

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.04.2009 N 245
м.Київ

Про затвердження інструкцій щодо заповнення тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу, затверджений наказом МОЗ від 31.03.09 №199


На виконання наказу МОЗ від 31.03.09 №199 "Про затвердження тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу з метою удосконалення системи обліку й звітності з хіміорезистентного туберкульозу і приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкції щодо заповнення тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу затверджений наказом МОЗ від 31.03.09 №199 терміном на 3 роки:

1.1. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації № 081-3/о "Медична карта лікування хворого 4 категорії (ТБ 01-МР ТБ)" (додається).

1.3. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації № 060-2/о "Журнал реєстрації хворих 4 категорії в _________ районі ТБ 03-МР ТБ" (додається).

1.4. Інструкцію щодо заповнення форми облікової документації №137-1/о "Карта моніторингу побічних реакцій" (додається).

1.5. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 4-1 "Звіт про кількість хворих 4 категорії (ТБ 07-МР ТБ)" (квартальна) (додається).

1.6. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 8-4 "Звіт про конверсію мокротиння у хворих на туберкульоз в кінці інтенсивної фази лікування через 6 місяців (ТБ 10-МР ТБ) " (квартальна) (додається).

1.7. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 8-5 "Річний звіт про результати лікування хворих 4 категорії (ТБ 08-МР ТБ) за ___ квартал 20 _____ року" (квартальна) (додається).

2. Голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам МОЗ України Черенько С.О.забезпечити доведення цього наказу до відома Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження інструкцій щодо тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу, затвердженого пунктом 1 цього наказу, в підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах, в яких надається медична допомога хворим на хіміорезистентний туберкульоз.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.КнязевичЗавантажити: instructions.rar ( 77.4 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка