19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 04.03.2009 № 137 Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.03.2009 N 137
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік

На виконання п. 5 Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.07 року N 648-V, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України від 28.01.2009 (протокол №3) та з метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВ 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду для закладів охорони здоров'я на 2009 рік, що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу МОЗ України спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду.

3. Генеральному Директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду на 2009 рік:

3.1. Забезпечити організацію закупівлі протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду згідно з рішенням Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол від 28.01.2009 №3) за кошти Державного бюджету України на 2009 рік;

3.2. Забезпечити організацію поставки протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду в регіони згідно із затвердженим розподілом.

3.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: № 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку до звіту.

Термін: щоквартально до 15 числа
місяця, наступного за звітним кварталом.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Луганської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

4.1. Забезпечити подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10 числа
місяця, наступного за звітним.

4.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду та середовищ Левенштайна-Йенсена з протитуберкульозними препаратами І та ІІ ряду в заклади охорони здоров'я, контроль за збереженням та раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих шляхом централізованого постачання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.КнязевичЗавантажити: N137.rar ( 30 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка