17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 13.02.2009 № 91 Про створення міжвідомчої робочої групи з питань протидії мультирезистентному туберкульозу

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.02.2009 N 91
м.Київ
Про створення міжвідомчої робочої групи з питань протидії мультирезистентному туберкульозу

З метою виконання Завдань і заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках, затвердженої Законом України від 06.02.07 № 648-V, щодо забезпечення виявлення, лікування та попередження розповсюдженню мультирезистентного туберкульозу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Положення про міжвідомчу робочу групу з питань протидії мультирезистентному туберкульозу (далі - Робоча група) , що додається.

1.2. Склад Робочої групи, що додається.

2. Голові Робочої групи:

2.1. Залучати до роботи, у разі необхідності, інших спеціалістів та, за погодженням, представників інших міністерств та інших органів виконавчої влади, громадських і міжнародних організацій.

2.2. Провести засідання Робочої групи 12 лютого 2009 року у м. Києві, вул. Грушевського, 7 о 15.00. Надалі засідання проводити щоквартально та за необхідністю.

3. Керівникам установ, підпорядкованих Міністерству охорони здоров'я України, директорам ДУ "Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України" (за згодою), ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського АМН України" (за згодою), Голові Державного Департаменту України з питань виконання покарань (за згодою) відряджати членів Робочої групи для участі у її роботі.

4. Витрати по відрядженню членів Робочої групи проводити за основним місцем роботи відряджених.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр В.М.КнязевичЗавантажити: N91.rar ( 8.1 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка