19 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 17.07.2008 № 393 Про внесення змін до наказу МОЗ України від 15.12.2005 N 719...

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.07.2008 N 393
м.Київ
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 15.12.2005 N 719 "Про затвердження складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"

У зв'язку із виробничою необхідністю, кадровими змінами в Міністерстві охорони здоров'я України та з метою оптимізації роботи Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"

НАКАЗУЮ:

1. Внести такі зміни до складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні", затвердженого наказом МОЗ України від 15.12.2005 N 719 "Про затвердження складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні":

1.1. Вивести зі складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні" секретаря Тендерного комітету завідуючого сектором супроводу міжнародних проектів Управління правового забезпечення та міжнародної діяльності МОЗ України Івчука В.Г.

1.2. Ввести до складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні" в якості секретаря начальника Відділу планування та фінансування видатків на виконання державних програм і централізованих заходів Департаменту економіки і фінансової політики Мірошниченка В. В.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр В.М.Князевич


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка