22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 17.05.2008 № 254 Про затвердження Інструкції про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини...

Версія для друку

Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 524/15215 від 12.06.2008
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.05.2008 N 254
м.Київ
Про затвердження Інструкції про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини певних категорій населення України

Відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров'я, Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2006 № 143 "Про затвердження Порядку проведення обов'язкового профілактичного огляду певних категорій населення на виявлення туберкульозу" та з метою своєчасного виявлення хвороб легень і середостіння серед населення України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини певних категорій населення України (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Луганської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити проведення профілактичних та діагностичних рентгенівських обстежень органів грудної порожнини певних категорій населення України згідно із затвердженою Інструкцією.

2.2. Довести Інструкцію про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини певних категорій населення України до відома медичних працівників лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я всіх форм власності.

3. Підпункт 1.2 пункту 1 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29.07.96 № 233 "Про затвердження інструкцій щодо надання медико-санітарної допомоги хворим на туберкульоз", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 17.09.96 за № 536/1561 та Інструкцію про проведення флюорографічних обстежень, затверджену цим наказом та зареєстровану в Міністерстві юстиції України 17.09.96 за № 537/1562, визнати такими, що втратили чинність.

4. Голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Петренку В.І.забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра, головного державного санітарного лікаря України.

 

Міністр В.М.КнязевичЗавантажити: 10390_dodatok.rar ( 15.1 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка