22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 18.12.2007 № 848 Про затвердження Плану заходів щодо виконання Загальнодержавної програми...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.12.2007 N 848
м.Київ
Про затвердження Плану заходів щодо виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках

На виконання Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках" (далі - Програма) та з метою забезпечення ефективної реалізації завдань і заходів з подолання епідемії туберкульозу на 2007-2011 роки,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо виконання Програми (далі - План заходів), що додається.

2. Покласти відповідальність за координацію та виконання Плану заходів на Комітет з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам (далі - Комітет).

3. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, начальнику Центру медичної статистики МОЗ України, директору Всеукраїнського центру контролю за туберкульозом МОЗ України , головному позаштатному спеціалісту МОЗ України зі спеціальності "фтизіатрія і пульмонологія", директору Українського інституту громадського здоров'я забезпечити виконання Плану заходів та. подавати інформацію щодо його реалізації до Комітету щокварталу до 10 числа, наступного за звітним місяцем та за рік - до 1 лютого.

4. Керівнику прес-центру МОЗ України, директору Всеукраїнського центру контролю за туберкульозом МОЗ України, директору Українського інституту громадського здоров'я забезпечити підготовку інформаційних матеріалів з питань профілактики поширення туберкульозу для щомісячного подання в Державний комітет телебачення і радіомовлення.

5. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської та Київської міських державних адміністрацій, головному лікарю ЦСЕС МОЗ України, головним державним санітарним лікарям АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, залізничному та повітряному транспорті:

5.1. На підставі Плану заходів розробити та затвердити регіональні плани заходів щодо виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках;

5.2. Організувати роботу щодо залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, коштів міжнародних та вітчизняних організацій, благодійних фондів для сприяння реалізації планів заходів;

5.3 Заслуховувати на колегіях органів охорони здоров'я питання про виконання Плану заходів;

6. Щороку заслуховувати на засіданні Національної Ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу інформацію про хід виконання Плану заходів.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра у зв'язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади Івасюка В. П.

Міністр Ю.О.ГайдаєвЗавантажити: 9321_N848.rar ( 15.8 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка