17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 23.11.2007 № 745 Про розподіл середовищ Левенштейна - Йєнсена з протитуберкульозними препаратами I та II ряду...

Версія для друку
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
23.11.2007 N 745
м.Київ
Про розподіл середовищ Левенштейна - Йєнсена з протитуберкульозними препаратами I та II ряду та тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, закуплених у централізованому порядку в 2007 році

З метою раціонального і цільового використання середовищ Левенштейна-Йєнсена з протитуберкульозними препаратами I та II ряду та тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, які придбані централізовано на умовах тендера за кошти Державного бюджету 2007 року на виконання заходів загальнодержавної програми "Протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл середовищ Левенштейна-Йєнсена з протитуберкульозними препаратами I та II ряду та тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу, закуплених у централізованому порядку в 2007 рік, що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах поживних середовищ та тестів, закуплених за кошти державного бюджету.

3. Директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнєцову О.В.- відповідальній особі одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення:

3.1. Забезпечити закупівлю середовищ Левенштейна-Йєнсена з протитуберкульозними препаратами I та II ряду та тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу відповідно до умов проведеного тендера (протокол № 51 від 07.11.07) Постійним тендерним комітетом МОЗ за кошти Державного бюджету України на 2007 рік на виконання бюджетної програми КПКВ 2301370.

3.2. Забезпечити своєчасну поставку поживних середовищ та тестів по регіонах, згідно з розподілом.

3.3. Подавати до Департаменту економіки і фінансів Міністерства охорони здоров'я України фінансові звіти за наступними формами: № 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", №7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку до звіту.

Термін: щоквартально до 15 числа місяця
наступного за звітним кварталом

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Луганської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та керівникам закладів, підпорядкованих МОЗ України:

4.1. Подавати до Департаменту економіки і фінансів звіти про отримання та використання поживних середовищ та тестів за формами, затвердженими наказом МОЗ України від 26 липня 2004 року № 373 ''Про удосконалення організації роботи щодо визначення товарів і предметів централізованого постачання''.

Термін: щоквартальнодо 20 числа місяця
наступного за звітним кварталом.

4.2. Забезпечити подання до Державного підприємства ''Укрвакцина'' актів списання поживних середовищ та тестів відповідно до наказу МОЗ України від 26 березня 2003 року № 136 ''Про порядок відображення в обліку операцій централізованого постачання матеріальних цінностей''.

Термін: щомісячно до 10 числа місяця,
наступного за звітним місяцем.

4.3. Забезпечити персональну відповідальність в закладах охорони здоров'я, що надають медичну допомогу хворим на туберкульоз, за розподілом лікарських засобів та виробів медичного призначення, контроль за збереженнямта раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих шляхом централізованого постачання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра у зв'язках з Верховною Радою та іншими органами державної влади Івасюка В.П.

 

Міністр Ю.О.ГайдаєвЗавантажити: 8902_dodatok.rar ( 20.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка