17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 05.10.2007 № 618 Про внесення змін до наказу МОЗ України від 15.12.05 N 719 "Про затвердження складу Тендерного...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
05.10.2007 N 618
м.Київ
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 15.12.05 N 719 "Про затвердження складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"

У зв'язку із виробничою необхідністю та з метою оптимізації роботи Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"

Наказую:

1. Внести такі зміни до наказу МОЗ України від 15.12.05 № 719 "Про затвердження складу Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні" (в редакції наказу МОЗ України від 10.11.06 № 350-Адм):

1.1. У Складі Тендерного комітету МОЗ України по Проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні" (далі - Тендерний комітет):

- слова "директор Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Міністерства охорони здоров'я України" замінити словами "директор Департаменту економіки і фінансів МОЗ України";

- слова "головний спеціаліст Відділу розвитку охорони здоров'я, медичного страхування, ліцензування, акредитації та метрології" замінити словами "головний спеціаліст відділу зведеного бюджету, методології і моніторингу місцевих бюджетів з охорони здоров'я Департаменту економіки і фінансів МОЗ України";

- слова "завідуючий сектором супроводу міжнародних програм Відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб" замінити словами "завідуючий сектором супроводу міжнародних проектів Управління правового забезпечення та міжнародної діяльності МОЗ України".

1.2. Вивести зі складу Тендерного комітету начальника Відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб МОЗ України Сакальську О.П.

1.3. Ввести до складу Тендерного комітету голову Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Петренко В.І.та головного спеціаліста юридичного відділу Управління правового забезпечення та міжнародної діяльності МОЗ України Бадей О.І.

1.4. У пункті 4 розділу 1 Положення про Тендерний комітет:

- в абзаці першому цифру та слово "9 чоловік" замінити словами та цифрою "не менше 9 чоловік";

- в абзаці третьому слова "завідуючий сектором супроводу міжнародних програм Відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб" замінити словами "завідуючий сектором супроводу міжнародних проектів Управління правового забезпечення та міжнародної діяльності";

- в абзаці четвертому цифру та слово "3 чол." замінити словами та цифрою "не менше 3 чол.".

2. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Орду О.М.

     

Міністр Ю.О.Гайдаєв

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка