22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 17.08.2007 № 492 Про розподіл тестів для ідентифікації культур мікобактерій...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.08.2007 N 492
м.Київ
Про розподіл тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу та поживного середовища, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету на 2007 рік

На виконання п.3 Заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках, затвердженої Законом України від 8 лютого 2007 року № 648-V, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету від 19.06.2007 р. (протокол № 28) та з метою раціонального і цільового використання тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу та поживного середовища, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету на 2007 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми 2301370 "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл тестів для ідентифікації культур мікобактерій туберкульозу та поживного середовища (далі - Тести), для закладів охорони здоров'я на 2007 рік (додається).

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Департаментом розвитку медичної допомоги забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Тестів, закуплених за кошти державного бюджету.

3. Директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнєцову О. В.- відповідальній особі одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлюТестів:

3.1. Забезпечити організацію закупівлі Тестів згідно з рішенням Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол від 19.06.2007 р. № 28) за кошти Державного бюджету України на 2007 рік.

3.2. Подавати до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Міністерства охорони здоров'я України фінансові звіти за наступними формами: № 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ", № 8кд "Звіт про фінансові зобов'язання бюджетних установ", та пояснювальну записку до звіту.

Термін: щоквартально до 15
числа місяця наступного за звітним кварталом.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Луганської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та керівникам закладів, підпорядкованих МОЗ України:

4.1. Подавати до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин звіти про отримання та використання Тестів за формами, затвердженими наказом МОЗ України від 26 липня 2004 року № 373 "Про удосконалення організації роботи щодо визначення товарів і предметів централізованого постачання".

Термін: щоквартально до 20
числа місяця, наступного за звітним

4.2. Забезпечити подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання Тестів відповідно до наказу МОЗ України від 26 березня 2003 року № 136 "Про порядок відображення в обліку операцій централізованого постачання матеріальних цінностей".

Термін: щомісячно до 10
числа місяця, наступного за звітним

4.3. Забезпечити персональну відповідальність в закладах охорони здоров'я, що надають медичну допомогу хворим на туберкульоз за розподілом Тестів, контроль за збереженням та раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих шляхом централізованого постачання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України у зв'язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади Івасюка В. П.

Міністр Ю.О.ГайдаєвЗавантажити: 8499_dod.rar ( 9.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка